تبلیغات
چلچراغ زیبای فلسفه بزرگترین فیلسوف دنیا - حکیم ارد بزرگ : رسانه های آزاد ، دشمن همیشگی بزهکارانند .
چلچراغ زیبای فلسفه بزرگترین فیلسوف دنیا
درباره بزرگترین فیلسوف تاریخ
صفحه نخست       پست الکترونیک          تماس با ما              ATOM            طراح قالب
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


درباره فلسفه و فلاسفه می نویسم با نظرات سازنده خودتان خوشحالم کنید


مدیر وبلاگ : مازیار توسلی
مطالب اخیر

تب انتخابات به خراسان شمالی رسید

تب تاب انتخابات مجلس 94 به استان ما هم رسید و آقای پرویزی استاندار ، معاون سیاسی و امنیتی خود آقای محمدرحیم نوروزیان را به عنوان رییس ستاد انتخابات  مجلس و خبرگان استان خراسان شمالی معرفی نمود . امیدواریم انتخابات اسفند ماه 1394 به بهترین شکل ممکن بخصوص در شهر شیروان برگزار گردد .


http://s6.picofile.com/file/8189551350/entekhabat_shirvan.jpg


 باید زمینه حضور همه گروههای سیاسی در انتخابات فراهم شود

بجنورد - ایرنا - استاندار خراسان شمالی گفت: باید به گونه ای برنامه ریزی شود که امکان حضور همه گروههای سیاسی در عرصه انتخابات پیش رو فراهم شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری در روز چهارشنبه، سیدعلی اکبر پرویزی در جمع فرمانداران و فرماندهان انتظامی شهرستانهای استان اظهار کرد: باید ضمن ایجاد نشاط سیاسی، به مردم تضمین بدهیم که طرفدار هیچ گروه یا فرد خاص نیستیم.

وی بر لزوم اعتمادسازی در عرصه انتخابات تاکید کرد و گفت: هدف اصلی ما برگزاری انتخابات سالم با حضور حداکثری مردم است و در این مسیر، مردم داری نباید فراموش شود.

نماینده عالی دولت در خراسان شمالی، وظیفه اصلی نیروی انتظامی را نیز در سال جاری تضمین امنیت انتخابات خواند و گفت: این نیرو علاوه بر وظایف ذاتی خود، باید در سال جاری به این مسوولیت خطیر خود توجه ویژه داشته باشد.

پرویزی افزود: امسال به دلیل برگزاری دو انتخابات مهم مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری از حساسیت خاصی برخوردار است و بنابر این نیازمند برنامه ریزی بیشتری در این خصوص هستیم.

استان 900 هزار نفری خراسان شمالی دارای یک کرسی نمایندگی در مجلس خبرگان رهبری، چهار کرسی مستقل و یک کرسی مشترک نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است.

انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و نیز پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری هفتم اسفندماه امسال بطور همزمان برگزار می شود. ک/1------------------------


 رییس ستاد انتخابات مجلس و خبرگان رهبری خراسان شمالی منصوب شد
بجنورد -ایرنا - استاندارخراسان شمالی در حکمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار را با حفظ سمت به عنوان رییس ستاد انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری منصوب کرد.

به گزارش ایرنا سیدعلی اکبر پرویزی روز چهارشنبه در این حکم از محمدرحیم نوروزیان خواسته تا با دقت مسائل انتخاباتی را پیگیری و اجرا کند.

با انتصاب رییس ستاد انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی پنجمین دوره خبرگان رهبری در خراسان شمالی ستاد انتخابات در این استان و شهرستان ها نیز فعالیت خود را شروع می کند.

استان 867 هزار نفری خراسان شمالی در انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری 700 هزار نفر واجد شرایط اخذ رای داشت که از این میزان بیش از 80 درصد آن در انتخابات شرکت کردند.

این استان چهار نماینده در مجلس شورای اسلامی و یک نماینده در مجلس خبرگان رهبری دارد.

انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره خبرگان رهبری براساس اعلام وزارت کشور و تایید شورای نگهبان هفتم اسفندماه سالجاری به طور همزمان برگزار می شود.ک3


-----------------------


 با تشکیل ستاد انتخابات 94،
انتخابات دهمین دوره مجلس و پنجمین دوره خبرگان در خراسان شمالی کلیدخورد
بجنورد - ایرنا - با تشکیل ستاد انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در خراسان شمالی، انتخابات سال 94 به طور رسمی در این استان کلید خورد.

رییس کارگروه اطلاع رسانی و رسانه انتخابات دهمین دوره مجلس و پنجمین دوره خبرگان رهبری در خراسان شمالی گفت: با انتصاب رییس ستاد انتخابات سال 94، انتخابات وارد مرحله اجرایی شد.

ولی قلیچی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: برای این انتخابات 6 کارگروه شامل تبلیغات و اطلاع رسانی، پشتیبانی و تدارکات، امنیتی و انتظامی، آموزش و پیگیری مصوبات، فناوری اطلاعات و حقوقی تشکیل شده است.

به گفته وی با تشکیل ستاد انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره خبرگان رهبری در استان، ستادهای انتخابات شهرستانی نیز بزودی با انتصاب روسای ستادها، فعال می شوند.

خراسان شمالی با حدود 900 هزار نفر جمعیت که در 22 شهر و حدود 800 روستای هشت شهرستان این استان سکونت دارند دارای یک کرسی نمایندگی در مجلس خبرگان رهبری و چهار کرسی مستقل و یک کرسی مشترک نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است.

ثبت نام از داوطلبان دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره خبرگان رهبری از 28 آذرماه امسال به مدت یک هفته در ستاد انتخابات کشور آغاز می شود.

دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره خبرگان رهبری به طور همزمان هفتم اسفندماه سال جاری برگزار می شود. ک/3---------------------------


بجنورد- معاون سیاسی امنیتی استاندار خراسان شمالی گفت: ستاد و کارگروه های انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره خبرگان رهبری در این استان تشکیل شد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرحیم نوروزیان پیش از ظهر پنج شنبه در جمع خبرنگاران، از تشکیل ستاد دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در خراسان شمالی خبر داد و افزود: برای دو انتخابات مزبور که به صورت هماهنگ در تاریخ هفتم اسفندماه امسال برگزار می شود، شش کارگروه شامل تبلیغات و اطلاع رسانی، پشتیبانی و تدارکات، امنیتی و انتظامی، آموزش و پیگیری مصوبات، فناوری اطلاعات و حقوقی در قالب ستاد انتخابات خراسان شمالی تشکیل شده است.

وی با بیان این که با تشکیل ستاد استانی انتخابات اسفند ۹۴ ستادهای انتخابات شهرستانی نیز به زودی با انتصاب روسای ستادها، فعال می شوند، اضافه کرد: تلاش همه مسئولان مرتبط برگزاری انتخاباتی پرشور و با حضور حداکثری مردم و در سلامت کامل است.

نوروزیان که اخیرا با صدور حکمی از سوی استاندارخراسان شمالی با حفظ سمت معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار به عنوان رییس ستاد انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری خراسان شمالی نیز منصوب شده است، اظهار امیدواری کرد که با حضور باشکوه مردم در صحنه انتخابات، بار دیگر حماسه ای سیاسی در اسفندماه ۹۴ رقم بخورد.

گفتنی است، انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره خبرگان رهبری براساس اعلام وزارت کشور و تایید شورای نگهبان هفتم اسفندماه سال جاری به طور همزمان در سراسر کشور برگزار می شود.

استان ۹۱۵ هزار نفری خراسان شمالی در شمال شرق کشور که هشت شهرستان، ۲۲ شهر و حدود ۸۰۰ روستا دارد، در مجلس شورای اسلامی دارای چهار کرسی و یک کرسی مشترک برای شهرستان فاروج در خراسان شمالی و قوچان از خراسان رضوی است.

همچنین این استان دارای یک عضو در مجلس خبرگان رهبری است که در سه دوره اخیر، آیت الله حبیب الله مهمان نواز عهده دار آن بوده است.

ثبت نام از داوطلبان دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره خبرگان رهبری از بیست و هشتم آذرماه امسال به مدت یک هفته در ستاد انتخابات کشور آغاز می شود.

 

حکیم ارد بزرگ ، ارد بزرگ ، ارد بزرگ ویکیپدیا ، عکس جملات ارد بزرگ , عکس سخنان ارد بزرگ ,حکیم ارد بزرگ کیست ؟ ، درباره ارد بزرگهرگز به کودکانتان نگویید ، پیشه آینده اش چه باشد ، همواره به او ادب و ستایش دیگران را آموزش دهید ، چون با داشتن این ویژگیها ، همیشه او نگار مردم و شما در نیکبختی خواهید بود و اگر اینگونه نباشد ، هیچ پیشه ای نمی تواند به او و شما بزرگی بخشد . حکیم ارد بزرگ


رسانه های آزاد ، دشمن همیشگی بزهکارانند . حکیم ارد بزرگ


دیدگاه خوب مردم ، بهترین پشتیبان و تکیه گاه برگزیدگان است .  حکیم ارد بزرگ


بدخو ، زندگی اش کوتاه است . حکیم ارد بزرگ


آنکه همسایه مرگ است ، از چیزی نمی هراسد . حکیم ارد بزرگ


خرد ، ابزار توانایست . حکیم ارد بزرگ

حکیم ارد بزرگ ، ارد بزرگ ، ارد بزرگ ویکیپدیا ، عکس جملات ارد بزرگ , عکس سخنان ارد بزرگ ,حکیم ارد بزرگ کیست ؟ ، درباره ارد بزرگ


مردم آدم های صبور و یا ساکت را با ادب می نامند ، حال آنکه خموشی و صبوری سنجشی درست برای با ادب دانستن نیست . حکیم ارد بزرگ


 ادب خویش را هیچگاه فرو مگذار ، با وجود آنکه مورد ریشخند باشی. حکیم ارد بزرگ


خردمندان را می توان به سادگی از میان برداشت ، اما هیچ سیلابی ، توان نیستی اندیشه آنها را ندارد . حکیم ارد بزرگ


بسیاری از جنگ ها ، بازتاب نا آگاهی است  . حکیم ارد بزرگ


نرمدلی و نرمش از آدمیست و سنگدلی و سختسری ، خوی اهریمن . حکیم ارد بزرگ


پرسشگری ، خصلت نیک کودکی است ، که آن را باید تا پایان زندگی به همراه داشت .  حکیم ارد بزرگ


خردمندان ، تجربه ها و آموزه های خویش را ، بی دریغ بیان می کنند .  حکیم ارد بزرگ

حکیم ارد بزرگ ، ارد بزرگ ، ارد بزرگ ویکیپدیا ، عکس جملات ارد بزرگ , عکس سخنان ارد بزرگ ,حکیم ارد بزرگ کیست ؟ ، درباره ارد بزرگ

از ابر سیاه لعل و گهر می ریزد

وز دیده ی من خون جگر می ریزد

بی روی تو از هر مژه ام در گلشن

دامن دامن لاله تر می ریزد

خلیل الله خلیلی

 

حکیم ارد بزرگ ، ارد بزرگ ، ارد بزرگ ویکیپدیا ، عکس جملات ارد بزرگ , عکس سخنان ارد بزرگ ,حکیم ارد بزرگ کیست ؟ ، درباره ارد بزرگ

 
 زیاده روی در سوگواری درگذشتگان ، خردمندانه نیست . حکیم ارد بزرگ


آنکه در بیراهه گام بر می دارد ، آرمان خویش را گم کرده است . حکیم ارد بزرگ


به جای خود کم بینی و آرمان گریزی ، پای در راه نهیم ، که این تنها درمانگر دردهای زندگی است . حکیم ارد بزرگ


اگر حزب سیاسی شما ، به برنامه های خود عمل ننمود ، بی درنگ ترکش کنید . حکیم ارد بزرگ


هیچ حزب سیاسی نمی تواند ، برنامه نابودی دیگر احزاب و بلعیدن آنها را داشته باشد . حکیم ارد بزرگ


جهان مهربان است ، به یاد آر ، بارش باران را ، که تپش زندگی و مهربانیست .  حکیم ارد بزرگ


مهربانان ، از بداندیشان می گذرند و با نوای خوبان روزگار ، همراه می گردند . حکیم ارد بزرگ

حکیم ارد بزرگ ، ارد بزرگ ، ارد بزرگ ویکیپدیا ، عکس جملات ارد بزرگ , عکس سخنان ارد بزرگ ,حکیم ارد بزرگ کیست ؟ ، درباره ارد بزرگ

نوع مطلب :
برچسب ها : ارد بزرگ، حکیم ارد بزرگ، حکیم اردبزرگ، عکس حکیم ارد بزرگ، جملات حکیم ارد بزرگ، جملات قصار ارد بزرگ، سخنان زیبای حکیم ارد بزرگ،
لینک های مرتبط :
          
چهارشنبه 27 خرداد 1394
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی